Posted by: Jorita | 1 mei 08

Opening Karmelietentuin nadert…

Hoera! Nog enkele nachtjes slapen en het is zover: de langverwachte opening van onze tuin op zondag 18 mei! Het buurtcomité Heihoek is al flink in de weer geweest om een heus feestprogramma samen te stellen.

Voor jong en oud zijn er allerlei activiteiten gepland. We beginnen ’s morgens om 10 uur al met de jaarlijkse rommelmarkt en bloembakkenactie. Circusschool Circolito en Kinderwerking El Kantra ontfermen zich daarna over de jongere bezoekertjes, terwijl na de plechtige toespraken en het ‘lintje doorknippen’ door onze burgervader het strijkersensemble Rosamunde voor de nodige ambiance zal zorgen.

Omstreeks 14u45 en 16u30 staan er dan, speciaal voor deze gelegenheid gemaakte wandelingen op het programma. Gratis deelname, wees er op tijd bij!

In wijkhuis Den Deigem is er die dag een gelegenheidsrestaurant. Iedereen is van harte welkom!!!!

Reacties

Ha, goed nieuws voor onze buurt. Het parkje is meer dan welkom, lang verwacht maar eindelijk is het dan toch zover.
Ook de feestelijkheid zelf ziet er goed uit, voor jong en oud, streepje muziek, en origineel om ook een wandeling er aan te koppelen. Niet te groots opgevat maar toch vareiteit en leuk. Meer moet dat niet zijn. Complimenten aan de organisatoren van het buurtcomté en de Stad. Doe zo voort.

Leave a response

Your response:

Categorieën