Op zaterdag 9 mei bruist de Heihoek weer van de bedrijvigheid. Die dag vindt de jaarlijkse rommelmarkt plaats, in de Karmelietenstraat, Korte Pennincstraat en voor het eerst ook in de Karmelietentuin. De start is voorzien om 10u00, en om 17u00 houden we er definitief mee op. Gedurende deze tijd zullen deze straten afgesloten zijn voor alle autoverkeer. De staanplaatsen zijn gratis en kunnen worden gereserveerd bij het Buurtcomité Heihoek. Daar kan je overigens ook terecht voor informatie.
En zoals de vorige jaren valt de rommelmarkt samen met de bloembakkenactie. Met de ingevulde bon in de hand, kan je in de voormiddag terecht aan Den Deigem (Karmelietenstraat) om je plantenbak te laten vullen met enkele bloemen naar keuze, die ook nog ’s met de nodige liefde in een laag potaarde worden gezet. Versier er vervolgens de voorgevel van je huis mee en onze wijk ziet er ineens weer een stuk fleuriger uit!
Doorheen de dag kunnen de dorstigen ook nog terecht in wijkcentrum Den Deigem. Hopelijk is de zon die dag ook van de partij.
Welkom op de website van het Buurtcomité Heihoek. De Heihoek is een wijk in het oude stadscentrum van Mechelen. Klik op een categorie hieronder om de berichten over dat onderwerp te zien. Klik op de titel boven de luchtfoto om terug te keren naar de beginpagina.








